Usuwanie zmarszczek – dla kogo jest ten zabieg?

KOLANA - BIODRO - RAMIĘ -- DŁOŃ

Usuwanie zmarszczek – dla kogo jest ten zabieg?

W dzisiejszych czasach niezwykle dużo mówi się o zabiegach związanych z medycyną estetyczną. Jako Polki również interesujemy się tym tematem, a korzystne ceny sprawiają, że są to procedury, na które może pozwolić sobie niemal każdy. Po czym jednak można poznać, że czas na usuwanie zmarszczek Wrocław? Podpowiadamy!

Kiedy pojawiają się zmarszczki

Pojawienie się zmarszczek to pierwsza oznaka tego, że możemy zacząć myśleć o zabiegu, oferującym usuwanie zmarszczek. Gdy zauważymy, że na naszej cerze zaczyna odciskać swoje piętno upływ czasu, warto skonsultować się z lekarzem, który przyjrzy się bliżej naszym problemom. Będzie on mógł wybrać dla nas najlepsze rozwiązanie. Czasem wystarczy kilka zabiegów mezoterapii mikroigłowej, czasem botoks, a czasami wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Problemy z nawilżeniem

Gdy cera mimo najszczerszych chęci stała się sucha i odwodniona, warto rozważyć usuwanie zmarszczek Wrocław. Lekarz, który wykorzysta przy tym kwas hialuronowy, zapewni spektakularny efekt. Kwas hialuronowy jest bowiem substancją, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Pobudza tkanki do produkcji kolagenu i elastyny, ale również intensywnie nawilża skórę.

Zabiegi przynoszą efekt w postaci nawilżonej, ujędrnionej i odżywionej cery.

Szara i zmęczona cera

To kolejny znak, że warto wybrać się do specjalisty. Jeśli jesteśmy zdrowi, a mimo to nasza cera nie promienieje, być może pomoże jej zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Dzięki niemu, lekarz poprawi nie tylko rysy twarzy i popracuje nad jej wolumetrią, ale również doda jej witalności oraz zdrowych „kolorów”.

Usuwanie zmarszczek Wrocław – tylko w gabinecie lekarskim

Usuwanie zmarszczek to zabieg, który oferowany jest teraz w wielu gabinetach, również tych kosmetycznych. Warto jednak przeprowadzać go pod okiem specjalisty w gabinecie medycyny estetycznej, który doskonale będzie wiedział, jak poprawić nasz wygląd i doskonale odżywić skórę. Lekarz medycyny estetycznej jest osobą, która posiada wystarczającą wiedzę i kompetencję do wykonywania tego typu zabiegów.

Jednocześnie czuwa on na tym, aby cała procedura przebiegła bez komplikacji. Potrafi również doradzić swoim klientom zabiegi, które przyniosą im najwięcej korzyści.

Usuwanie zmarszczek jest zabiegiem bezpiecznym, ale jak w każdej sytuacji – pojawiają się pewne przeciwskazania. Są to m.in.:

  • Ciąża i okres karmienia piersią,
  • Przerwanie ciągłości skóry,
  • Zakażenie bakteryjne lub wirusowe,
  • Zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • Przyjmowanie niektórych leków

The post Usuwanie zmarszczek – dla kogo jest ten zabieg? appeared first on Blog medyczny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *