Turystyka medyczna we Włoszech z CARTER®

KOLANA - BIODRO - RAMIĘ -- DŁOŃ

Turystyka medyczna we Włoszech z CARTER®

Interesują Was bezpieczne i komfortowe podróże w dobie pandemii?

Nie rezygnujcie z Waszych wakacji marzeń, relaksu i zasłużonego wypoczynku! Obiektom turystycznym szczególnie w tym szczególnym okresie zależy na przyciągnięciu stałych, jak i pozyskaniu nowych Klientów. Wiosna i Lato 2021 to znakomity czas, aby zregenerować swoje siły w jednym z włoskich hoteli SPA oferujących wody termalne i profesjonalne zabiegi medyczne.

Zapewne wielu z Was zadaje sobie zasadnicze pytanie czy latanie samolotem to dobry pomysł i podróżowanie w tym roku będzie bezpieczne? Odpowiedź brzmi jednoznacznie – Tak. Wszystkie hotele z oferty prestiżowego biura podróży CARTER® spełniają najwyższe normy czystości.
Zainteresowanie podróżami nadal rośnie, a szerokie grono Klientów biura nieustanie pragnie odwiedzać piękne miejsca zarówno w tropikalnych destynacjach jak np. Malediwy czy Seszele jak i w Europie m. in. włoskie wyspy. Najnowsze wieści z kwietnia 2021 – rząd w Rzymie opracowuje plan aby wyspy jak: Capri, Ischia, Procida, Ponza i Elba były wolne wolne od Covid-19. Włoski rząd zaplanował szybkie masowe szczepienia, aby zapewnić bezpieczeństwo turystom, odporność ich mieszkańcom oraz wakacje wolne od koronawirusa. Projekt ożywienia turystyki obejmować ma też być Wyspy Liparyjskie oraz Pantellerię nieopodal Sycylii.

Poznajcie z CARTER® prawdziwe „perły” włoskiego hotelarstwa. Skosztujcie wyśmienitej kuchni w eleganckich hotelach na Capri oraz zrelaksujcie się w pełnych minerałach wodach termalnych na przepięknej wyspie Ischia. Obydwie wyspy leżą na wodach Zatoki Neapolitańskiej.

Ischia to niewielka, wulkaniczna wyspa, która corocznie przyciąga wielu spragnionych słońca podróżnych i osoby, które chcą zaznać dobroczynnych kąpieli w okolicznych basenach termalnych i źródłach. Na 43 m kw. znajdziecie aż ponad sto źródeł termalnych i około 70 stanowisk z aktywnymi fumarolami (są to tak zwane wyziewy wulkaniczne). To śródziemnomorski raj z piaszczystymi plażami i klifami, na turkusowej tafli Morza Tyrreńskiego, u stóp wulkanu Epomeo. Na tej zielonej wyspie produkuje się słynne na cały świat, pyszne limoncello z licznie występujących cytryn. Ischia już od czasów rzymskich słynie ze swoich wód termalnych o niezwykłych właściwościach odmładzających i relaksujących. Na wyspę najlepiej dostać się promem z Neapolu, oddalona jest ona od głównego lądu Włoszech o jakieś 30 km. Ischia wraz z wyspami Procidia, Nisida i Vivara tworzą archipelag Wysp Flegrejskich. Ischia urzeka autentyczną atmosferą, zachwycającą przyrodą i piaszczystymi plażami. Najlepszym miejscem do podziwiania jej panoramy to wzgórze i Zamek Aragoński.

Włochy i włoskie wyspy z CARTER® na Luksusowe Wakacje w 2021 roku

Warto rezerwować wcześnie wakacje we Włoszech – oszczędzicie nawet do 30%! To wspaniała okazja aby zapewnić sobie atrakcyjny hotel na wczasy First Minute. Podróże do Włoch z CARTER® to nie tylko ekskluzywne hotele, to także wynajem willi, rezydencji i domów z basenami oraz hotelową obsługą.

Doświadczony zespół agentów podróży w CARTER® oferuje swym Klientom także usługi concierge. Pozostajemy do Waszej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, by zapewniać Wam bezpieczeństwo, wygodę i najwyższy standard obsługi.

Gorąco zapraszamy do kontaktu i do wizyty w naszym biurze w Warszawie przy ul. Hożej 50.

travel@carter.eu, 22 392 60 16/17

Inspiracje podróżnicze, relacje z wypraw oraz ciekawostki ze świata:

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/

The post Turystyka medyczna we Włoszech z CARTER® appeared first on Blog medyczny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *